چند مدل مختلف دستگاه سلفون کش با استفاده های مختلف وجود دارد که برای محدوده بازی از محصولات مورد استفاده قرار می گیرند.برای خرید سلفون کش ضروری است که انواع مختلف این دستگاه ها را بشناسید تا بتوانید چیزی که نیاز شما را برآورده می کند خریداری کنید.

دستگاه سلفون کش دستی

این مدل به دستگاه های اشاره دارد که تمام مراحل در آن بصورت فیزیکی و با دست انجام می گیرد.در این دستگاه ها شما فیلم بسته بندی را دور محصول می پیچید و از قسمت حرارتی دستگاه کمک می گیرید.این یکی از بهترین انتخاب ها برای سلفون کشی محصولات مربعی یا مستطیلی مثل انواع جعبه ، صابون و … است

دستگاه سلفون کش نیمه اتوماتیک

همانطور که از اسم این دستگاهها هم مشخص است ، بهبود یافته و پیشرفته دستگاه سلفون کشی دستی است.این مدل مناسب بسته بندی با تعداد کمی بیشتر است .و نسبت به دستگاه های دستی گرانتر و بسیار کاراتر هستند.

اگر بسته بندی ها شما حجم کم تا متوسطی دارد می تواندی روی این دستگاه حساب کنید.در این مدل سلفون کش بعضی از کارکرد ها اتوماتیک است و برای بعضی دیگر نیاز به اپراتور دارید.

دستگاه سلفون کش تمام اتوماتیک

برای ظرفیت های بالای سلفون کشی می توانید روی دستگاه اتوماتیک حساب کنید.سلفون کش اتوماتیک تمام مراحل سلفون کشی را بدون دخالت انسان انجام می دهد.


										30cm-abi1

										30cm-surati1

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه وب سایت اختیاری است.

دیدگاهپیغام شما
نامنام شما
ایمیلایمیل
وب سایتوب سایت