برای بسته بندی مواد غذایی از سلفون استفاده می شود و برای این کار از سلفون کشی دستی یا وسایل اتوماتیک استفاده می شود دستگاه سلفون کشی مزایای فراوانی دارد و از مواد غذایی در برابر رطوبت و گرد و خاک محافظت لازم را به عمل می آورد دستگاه سلفون کش صنعتی در گونه ها و ابعاد مختلف تولید و عرضه می گردد تا بتواند زندگی را برای مصرف کننده آسان نماید این دستگاه به شکل رو میزی، دستی و صنعتی تولید شده و بسته به نیاز شما عرضه می گردد.

انواع دستگاه استرچ کش از نظر فنی

دستگاه سلفون کش صنعتی برای بسته بندی انواع مواد مورد نیاز در وزن و شرایط متفاوت مورد استفاده می گردد. از نظر فنی در دو دسته قرار می گیرد و آن دو دسته معمولی و مرغک دار می باشند دستگاه سلفون کشی نیمه اتوماتیک به برق تک فاز شهری متصل می گردد و کار می کند.

انواع دستگاه استرچ کش

این دستگاه به دو دسته استرچ کش دستی و استرچ کش حرارتی تقسیم بندی می شوند و خود سلفون کش حرارتی نیز به دو دسته دستی و اتوماتیک تقسیم بندی می شود و در کل به این دو شکل و فرم می توان آن ها را در بازار پیدا کرد، استرچ کش دستی نیز به سه گروه تقسم می شود گروه اول سلفون کش فولادی، گروه  دوم سلفون کش استیل بگیر و گروه سوم سلفون کش استیل نگیر می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه وب سایت اختیاری است.

دیدگاهپیغام شما
نامنام شما
ایمیلایمیل
وب سایتوب سایت