درباره راحت سلفون

شرکت درنیکو اولین تولید کننده سلفون کش خانگی در ایران با بهره گیری از متخصصان جوان ایرانی محصولات خود را پس ازمایشات متعدد و ۱۰۰درصد بدون اشکال و هر نقصی به بازار عرضه میکند.این دقت نظر و سخت گیری باعث رضایت مشتریان از محصولات این شرکت شده است.

مجموعه راحت سلفون به منظور تامین ملزومات مورد نیاز بسته بندی و اسباب کشی تاسیس گردیده و در نظر دارد نیازهای عموم مردم، شرکت های باربری و دیگر مشاغلی که نیاز به بسته بندی و یا حمل اثاثیه خود دارند را با قیمت رقابتی و کیفیت بالا رفع نماید.

ما درراحت سلفون با اهدافی نو و آرمان گرایانه پا به عرصه تجارت اینترنتی نهادیم و تلاش می‌کنیم در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بمانیم. یکی از مهمترین اصول ما پیش بینی اولویت‌های مشتریان و فراتر رفتن از انتظارات آنها است.

راحت سلفون می‌کوشد با ارائه نقد و بررسی تخصصی محصولات و مقالات مفید، انتخاب را برای مشتریان راحت تر کرده و کمک کند تا مشتریان بهترین انتخاب را داشته باشند.


										sliderbgnew

در طراحی این محصول از بهترین مواد موجود استفاده شده است که مقاومت بسیاربالا و زیبارا به ارمغان آورده این دستگاه با قرار دادن تیغه در زیر و قرار دادن دسته روی آن ایمنی مناسب برای در دسترس بودن آن را فراهم کرده است